Základní informace

Dluhopisová emise je naší společností vydávána za účelem získání kapitálu pro realizaci rozvojových projektů v rámci vlastních provozovaných nemovitostí.

Jedná se o zajištěnou dluhopisovou emisi s pevným úrokem na dobu trvání 3 let s konečnou splatností k 31. 3. 2023 v celkové jmenovité hodnotě 24 500 000 Kč. Emise je tvořena 245 dluhopisy, každý jeden s jmenovitou hodnotou 100 000 Kč.

PRODEJ UKONČEN V KVĚTNU 2021

K čemu budou použity finanční prostředky

Prostředky získané z upsaných dluhopisů budou použity na rozvoj vlastního nemovitostního portfolia, tedy námi vlastněných a již provozovaných nemovitostí.

Celková hodnota dokončených nemovitostí bude přesahovat 90 milionů Kč. Do jednotlivých etap rozvoje budou použity vždy vlastní zdroje v minimálním podílu 20% celkového rozpočtu. Vždy po dokončení dané etapy rozvoje budou prostředky z dluhopisů nahrazeny bankovními.

Nemovitosti jsou umístěny severně od Prahy v její těsné blízkosti do 10 km od okraje Prahy.

VÍCE INFORMACÍ

Zajištění

Zajištěno ručitelským prohlášením mateřské společnosti, která vlastní aktuálně aktiva (majetek) přesahující hodnotu 150 000 000 Kč a fyzickou osobou - jednatelem emitenta, který je též hlavním akcionářem celé skupiny.

Zkušenosti týmu

Tým je tvoře pěti klíčovými pracovníky z oblasti investic a výstavby. V součtu tento tým úspěšně realizoval investiční a stavební nemovitostní projekty v celkové hodnotě přesahující miliardu Kč.

Do dluhopisové emise patří i další projekty, které nemají online prezentaci:

  • CA Turnovsko

Ke stažení

Vci prezentace projektů: 2020 stáhnout (2.95 MB)
Dluhopisová emise VCI 24,5 mil nemovitosti - prezentační list stáhnout (427.13 KB)

Kontaktujte emitenta

Co se stane po odeslání formuláře?

Cena 1 dluhopisu
100 000 Kč
Zájem o počet kusů

Co se stane po odeslání formuláře:

1.

V řádu několika málo dní vás budeme kontaktovat.

2.

Zodpovíme veškeré vaše dotazy.

3.

Vytvoříme smluvní dokumentaci.

4.

Domluvíme předání a další postup.