NOVINKA: Vydáváme novou dluhopisovou emisi BYDLENÍ Fulnek 12,24| 2026

22. 5. 2023

V květnu 2023 vydáváme novou zajištěnou dluhopisovou emisi z oblasti nemovitostí. Emitentem je jedna z našich dceřiných společností, BYDLENÍ Fulnek s.r.o.

Jedná se o velmi atraktivní dluhopisovou emisi s těmito parametry:

  • Pevná úroková sazba: 12,24 % p.a.
  • Minimální investice: 20 000 Kč 
  • Celkový objem emise: 8  800 000 Kč 
  • Splatnost emise 11/2026

Tato dluhopisové emise je vydávána primárně za účelem získání prostředků pro realizaci rozvoje projektu REZIDENCE pod zámkem, následně pak pro další rozvoj projektů a akvizic v rámci konceptu 100+ rezidenčních jednotek v lokalitě Fulnecka.

Získané prostředky z této dluhopisové emise budou použity na dokončení projektové dokumentace a přípravu výstavby před samotným financováním bankou.

REZIDENCE pod zámkem nabídne nájemní bydlení v bytových jednotkách 2+kk a 3+kk vyššího standardu přímo učených k pronajímání firemním zákazníkům z lokality. 

Projekt REZIDENCE pod zámkem nachází synergie s naším hlavním projektem TOVÁRNY Fulnek, který nabízí výrobní, kancelářské a skladovací prostory pro společnosti nejen z oboru strojírenství a technologií.

Společnosti, které našly své zázemí v areálu TOVÁRNY Fulnek, poptávají dlouhodobé bydlení pro své klíčové pracovníky. Již není evidujeme poptávku po více než 30 bytových jednotkách těchto kategorií, a proto považujeme tento projekt za vysoce perspektivní s rychlou návratností investice.

Podrobné informace k této dluhopisové emisi naleznete zde.

Koncept 100+ navazuje na naši strategii, kdy upřednostňujeme vlastnický development, tedy nemovistosti dlouhodobě vlastníme a provozujeme.