Drobní investoři vkládají důvěru do našich projektů

13. 4. 2022

Začátek letošního roku je pro rozvoj našich projektů opravdu dynamický. Finalizujeme hned několik nemovitostních akvizic zejména v lokalitě Fulnecka. 

Jedním z dalších projektů, ve kterém otevíráme dveře drobným investorům, je akvizice činžovního domu ve městě Fulnek, o které jsme před nedávnem informovali a akvizice mikroprojektu – většího rodinného domu též ve Fulneku.

Pro rychlé získání prvotní investice jsme využili moderní online crowdfundingovou platformu, která propojuje volné finanční prostředky drobných investorů se zajímavými podnikatelskými projekty. Kvalitu této platformy jsme si již ověřili při financování akvizice činžovního domu v Odrách.

Využitím této platformy nejen optimalizujeme mix finančních prostředků v mandátu, ale zejména dodáváme projektům potřebnou dynamiku. Tento nový moderní způsob financování poskytuje prostor pro rychlý rozvoj projektů než jsou přefinancovány z jiných dlouhodobých zdrojů.

Ve dvou investičních tranších jsme od drobných investorů na projekty vybrali více než 10 mil. Kč. U první tranše bylo během 5 dnů upsáno přes 7,5 mil, Kč a ve druhé tranši během pouhých 40 minut 2,5 mil. Kč. Jsme rádi, že našim projektům drobní investoři věří i přes aktuální dění na trzích a kolem nás. 

Více přímých investic

I v letošním roce pokračujeme v naplňování našeho cíle, kdy otevíráme naše projekty i drobným investorům. Díky změně smluvních procesů s námi nově mohou přímo investovat zájemci již od 100 000 Kč. Vedle výhodných výnosových podmínek drobní investoři oceňují fakt, že si na naše projekty mohou “sáhnout”, mohou si přímo zvolit projekt jejich srdci blízký a do něj investovat na přímo a vidět ho růst. Za posledních 10 měsíců investoři do našich projektů na přímo vložili více než 6 mil. Kč.