Investice soukromých osob do projektu RESIDENCE pod zámkem

9. 7. 2021

Těší nás, že si získáváme důvěru u čím dál více fyzických osob, které přímo investují do našich nemovitostních projektů. 

Jsme investiční skupina, která své projekty financuje vždy nejvýhodnějším mixem zdrojů. Kombinujeme vlastní prostředky, bankovní zdroje, prostředky z vydaných dluhopisových emisí a zdroje od fyzických osob mířené přímo do projektů.

Investiční vklady od fyzických osob hrají důležitou roli především v prvních fázích projektů akvizic nových nemovitostí, tedy předtím, než je možné je za výhodných podmínek refinancovat bankou.

Aktuálním příkladem je koupě bývalého hotelu Zlatý kříž ve městě Fulnek v duchu našeho zaměření na chátrající nemovitosti. Objekt dostává nové moderní využití, mění se na atraktivní bytový dům – RESIDENCI pod zámkem. Vzniknou bytové jednotky o velikosti 2+kk a 3+kk.

Přímá investice, na kterou si můžete sáhnout

Do první fáze, tedy koupě nemovitosti a následné stabilizace (kde očekáváme celkové náklady cca 6,7 mil.), soukromé osoby investovali cca 4,1 mil. Kč. Z našich zdrojů jen do stabilizace projektu putuje 1,1 mil. Kč a dalších 1,5 milionu následně v horizontu zhruba ½ roku. Investovali jsme více než 30 % vlastních zdrojů také do samotné koupě hotelu.  

Soukromé osoby s námi cíleně investovali své volné prostředky do konkrétního projektu. Jedná se o jeden z příkladů, kdy si soukromý investor vybere přímo projekt, který je mu blízký. Je to tip investice, na kterou si můžete přijít přímo sáhnout.

Fáze projektu RESIDENCE pod zámkem

Celý projekt je vhodně rozdělen do několika etap: předprojektová a předkupní fáze, následně koupě a stabilizace nemovitosti a souběžně s tím je připravován finální projekt celkové revitalizace. 

Aktuální fáze koupě a přípravy stabilizace je již zafinancována. Po přípravě projektové dokumentace budeme hledat další investory na realizaci celkového rozvoje samotné nemovitosti. 

Pokud máte zájem výhodně investovat do nemovitostních projektů, neváhejte nás kontaktovat na investice@v-ci.cz.