Investice soukromých osob do našich nových akvizic

23. 9. 2021

Akvizice objektu bývalé fary a administrativní budovy v těsné blízkosti TOVÁRNY Fulnek jsou novými projekty naší moravsko-slezské pobočky. V objektech plánujeme prostory občanské vybavenosti, prezentační prostory a také částečně byty. Tyto projekty synergicky navazují na naší největší investici v této lokalitě, TOVÁRNU Fulnek.

Přímá investice, na kterou si můžete sáhnout

K nákupu těchto nemovitostí významně přispěly investice od fyzických osob. Projekt je tak dalším příkladem jak širší veřejnost může investovat do našich nemovitostních projektů. 

Nespornou výhodou přímého investování je transparentnost investice – investor si přesně zvolí konkrétní projekt, kterému věří, za jasně stanovených podmínek.

Zajímavý je v tomto případě atraktivní výnos přes 7% p.a. a splatnost jistiny do dvou let s měsíční platbou úroku. 

Pokud se investor rozhodne investovat s námi, odpadá pro něj zdlouhavý proces vyhledávání vlastní vhodné nemovitosti, administrativa spojená s akvizicí i následnou správou. To vše za něj naše investiční společnost zařídí a investor  poté jednoduše dostává výnos každý měsíc na účet a vidí, jak se jeho peníze zhodnocují. 

Brownfieldy jako naše strategie

I pro nás je investování soukromých osob zajímavé a často v určitých fázích projektu “přitažlivější” než bankovní zdroje. Investování je vždy tak trochu osobní záležitost, která odráží preference i investiční přístup. Pokud se investor rozhodne u nás investovat, oceňuje tak naši práci. Na nemovitostním trhu se pohybujeme více než 15 let, zhodnocujeme svoje know-how i originální přístup k brownfieldům, kterým  vdechujeme nový život. Naší strategií není další obsazování úrodných polí, ale navracení hodnoty a užitku chátrajícím budovám. Toto zaměření naši soukromí investoři oceňují, důvěřují mu a my si toho vážíme. 

Pokud máte zájem investovat do našich nemovitostních projektů, kontaktujte nás pro podrobné informace.