CA Moravia Projects – nová mateřská společnost

5. 9. 2022

Akviziční aktivity v Moravskoslezském kraji postupují kupředu i v oblasti firemních projektů. A tak bylo třeba do naší firemní struktury zařadit subjekt, který bude „moravské“ firemní aktivity zastřešovat. Touto společností je CA Moravia Projects s.r.o. jejímž 100% vlastníkem je mateřská investiční společnost Vci a.s. (pro náhled do Justice.cz klikněte zde).

Společnost CA Moravia Projects bude přímo vlastnit a vstupovat do jednotlivých firemních projektů a také právnických subjektů (nejčastěji další právnické osoby typu s.r.o.).

Na září se připravuje hned první akvizice jednoho z firemních projektů a další budou rychle následovat. Aktuálně se jedná o dvě progresivní technologické společnosti, jedna je z oblasti recyklace – biotechnologií a druhá je z oblasti strojírenství. Obě jsou to velmi zajímavé firmy z perspektivních oborů. 

CA Moravia Projects – její aktivity

CA Moravia Projects s.r.o., celým názvem Commercial area Moravia Projects, bude v celkové struktuře investiční skupiny dále fungovat jako tzv. ”malá matka”, tzn. bude zajišťovat financování a spravovat vlastnictví firemních projektů, stejně jako fungují společnosti BD estate s.r.o. – pro moravské nemovitostní projekty a také CA OV – NEM s.r.o. – pro středočeské nemovitostní projekty.

Aktuálně dostala společnost CA Moravia Projects pro své připravované akviziční aktivity do vínku od investorů více jak 3 miliony Kč.

Těšíme se, až Vás budeme moci informovat o dokončených akvizicích u vybraných firemních projektů.