V září 2020 do našeho portfolia přibyl další projekt. Jedná se o 3 objekty nemovitosti většího rozsahu. Konkrétně se objekt skládá z garáže, stodoly a objektu pro bydlení. 

Nemovitost je v dezolátním stavu, proto jí postupně čeká významná rekonstrukce. Před jejím započetím však v první fázi musíme prostory vyklidit. Jak to tak u starých nemovitostí bývá, koupíte nejen samotný objekt, ale také původní nábytek a nepořádek. Vše je potřeba tedy vyklidit a odvést na skládku.

Dalším krokem je zprovoznění garáže, která bude pronajímána jako garáž v kombinaci s dílnou a skladovými prostory. Na garáži bude třeba provést zateplení fasády a střechy, opravit povrchy vnitřních stěn, podlahy a připravit rozvody elektřiny vč. koncových prvků (vypínače, zásuvky, osvětlení)

Objekt pro bydlení plánujeme zrekonstruovat a vytvořit v něm 4 bytové jednotky, které budou pronajímané včetně kuchyně a základních spotřebičů. V rámci rekonstrukce provedeme v nejbližších měsících nové rozvody vody, odpadů a elektřiny, opravíme povrchy stěn a stropů a celkově upravíme budoucí společné prostory v domě.

Stodola se bude využívat dvěma způsoby: v přízemí vznikne komerční prostor a v podkroví jedna bytová jednotka, obojí opět určené k pronájmu.

I když tento projekt má doposud charakter mikro projektu, s využitím již našich stávajících nemovitostí v lokalitě vznikne zajímavý větší projekt.