Základní informace

Dluhopisová emise je naší společností připravována za účelem získání kapitálu pro realizaci rozvojových projektů v rámci vlastních provozovaných nemovitostí v oblasti severní Moravy a Slezka.

Jedná se o zajištěnou dluhopisovou emisi s pevným úrokem na dobu trvání 4 let s konečnou splatností k 30. září 2025, v celkové jmenovité hodnotě 24 500 000 Kč. Emise je tvořena 245 dluhopisy, každý jeden s jmenovitou hodnotou 100 000 Kč.

K čemu budou použity finanční prostředky

Prostředky získané z upsaných dluhopisů budou použity na rozvoj vlastního nemovitostního portfolia, tedy námi vlastněných a již provozovaných nemovitostí a akvizice nových.

Celková hodnota dokončených nemovitostí v horizontu pěti let bude přesahovat 550 milionů Kč. Do jednotlivých etap rozvoje budou použity vždy vlastní zdroje v minimálním podílu 20 % celkového rozpočtu. Vždy po dokončení dané etapy rozvoje budou prostředky z dluhopisů nahrazeny bankovními zdroji.

Lokalita nemovitostí

Investiční aktivity jsou zaměřeny na lokalitu mezi Olomoucí a Ostravou podél dálnice D1 (Fulnek, Odry, Bílovec, Nový Jičín), které dosahují z hlediska výnosnosti zajímavého zhodnocení. Rozvoj komerčních nemovitostí synergicky doprovázených stabilními příjmy z pronájmu bytů a výrobních prostor skýtají pro investory velmi zajímavou příležitost. 

Zajištění

Zajištěno ručitelským prohlášením mateřské společnosti BD estate s.r.o. s aktivy aktuálně přesahujícími hodnotu 50 000 000 Kč a fyzickou osobou – jednatelem mateřské společnosti, který je též hlavním akcionářem celé skupiny. 

Zkušenosti týmu

Tým je tvoře pěti klíčovými pracovníky z oblasti investic a výstavby. V součtu tento tým úspěšně realizoval investiční a stavební nemovitostní projekty v celkové hodnotě přesahující miliardu Kč.

Kontaktujte emitenta

Co se stane po odeslání formuláře?

Cena 1 dluhopisu
100 000 Kč
Zájem o počet kusů

Co se stane po odeslání formuláře:

1.

V řádu několika málo dní vás budeme kontaktovat.

2.

Zodpovíme veškeré vaše dotazy.

3.

Vytvoříme smluvní dokumentaci.

4.

Domluvíme předání a další postup.