Zajímavá data o investování s námi

30. 7. 2023

I díky našim investorům se nám daří rozvíjet naše firemní i nemovitostní projekty. Pojďme si shrnout zajímavá data o  investování u nás. 

Aktuálnost těchto dat je k 30. červenci 2023.

Výnosy pro běžné i drobné investory až 14,26 % p.a.

U každé investice s námi vždy dopředu znáte zaručený výnos. U firemních dluhopisových emisí může výnosové procento dosahovat až 14,26 % p.a. U jiných projektů se pak výnosové procento běžně pohybuje mezi 8 – 12 % p.a. Investovat s námi je navíc i pro drobné investory velmi jednoduché, například pomocí dluhopisů. Stačí si vybrat některou z otevřených dluhopisových emisí, objednat a zbytek administrativy nechat na nás. Za pár dní investorovi do poštovní schránky přijde papírová forma cenné listiny. Výnosy z investice vyplácíme pravidelně, a to měsíčně nebo kvartálně, podle nastavení konkrétní dluhopisové emise.

Důvěřuje nám více než 1 300 investorů

Přímou nebo nepřímou formou s námi investuje více než 1 300 drobných i větších investorů. Investoři si mohou vybrat z přímé investice, investovat prostřednictvím našich dluhopisových emisí, které jsou nejdostupnější formou investic nebo zvolit přímou investici do vybraných projektů. Můžete využít i formy zprostředkovaného crowdfundingu přes k tomu určenou platformu. Aktuálně nás však nejvíc investorů oslovuje napřímo.

Našim investorům jsme vydělali více než  34 milionů korun

Za období, kdy jsem otevřeli možnosti investovat s námi i drobným investorům, tedy cca v posledních pěti letech, jsme našim investorům umožnili vydělat v součtu přes 34 mil. Kč, což činilo cca 4-8,5 mil. Kč ročně. 

Zaujala vás možnost investovat s námi? Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás, spojíme se s vámi a domluvíme podrobnosti.